Tüm Açıklıklar Listesi RSS: Bilgi sistemleri ürünlerinde bulunan güvenlik açıklığı ve teşhir durumları CVE olarak anılan numaralar verilerek kayıt altına alınmaktadır. Açık kaynak sunulan ve uluslararası kapsama sahip olan CVE® numaralandırması konusunda http://cve.mitre.org sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu RSS akışında bilgi güvenliği açıklık isimlendirmesi için standart çalışması olan CVE kayıtları referans alınarak ortaya çıkan yeni açıklıklar sunulmaktadır. ABD merkezli NIST (linkle: http://nvd.nist.gov/ ) tarafından sunulan açıklık veritabanında keşfi açıklanan tüm açıklıklarbu RSS akışında sunulmaktadır. Açıklık kayıtları 8 gün boyunca RSS listesinde tutulmaktadır. Diğer bir deyişle, son 8 günlük açıklıklar RSS akışında sunulmaktadır. Açıklık içeriği konusunda zenginleştirme çalışmaları devam etmektedir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZÖnemli Açıklıklar Listesi RSS: Bilgi sistemleri ürünlerinde bulunan güvenlik açıklığı ve teşhir durumları CVE olarak anılan numaralar verilerek kayıt altına alınmaktadır. Açık kaynak sunulan ve uluslararası kapsama sahip olan CVE® numaralandırması konusunda http://cve.mitre.org sitesinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu RSS akışında bilgi güvenliği açıklık isimlendirmesi için standart çalışması olan CVE kayıtları referans alınarak ortaya çıkan yeni açıklıklar sunulmaktadır. ABD merkezli NIST (linkle: http://nvd.nist.gov/ ) tarafından sunulan açıklık veritabanında keşfi açıklanan açıklıklar arasından 10 üzerinden etki değeri 9 ve üzeri olan tüm açıklıklar bu RSS akışında sunulmaktadır. "Tüm Açıklıklar Listesi RSS" akışının öncelikle takip edilmesi gereken alt-kümesi olarak bu akış ayrıca sağlanmıştır. Açıklık içeriği konusunda zenginleştirme çalışmaları devam etmektedir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZUSOM Genel Duyurular Listesi RSS: Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından yayınlanan duyurulara ait RSS beslemesidir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZUSOM Güvenlik Bildirimi Listesi RSS: Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından yayınlanan tehditlere ait RSS beslemesidir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZUSOM Faydalı Dökümanlar Listesi RSS: Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından yayınlanan faydalı dökümanlara ait RSS beslemesidir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZUSOM Zararlı Bağlantı Listesi RSS: Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM) tarafından yayınlanan zararlı bağlantılar listesine ait RSS beslemesidir.
Görmek ve abone olmak için TIKLAYINIZ